0 Recenzijas SKU: d1167

Godox Koniskā SoftBox RS18 Portatīvo Salokāms Apaļu Mīkstu Difuzoru Universāla, Lai Lielāko daļu Kameras Zibspuldze/Speedlite/AD200,utt.

Pieejams


Godox Koniskā SoftBox RS18 Portatīvo Salokāms Apaļu Mīkstu Difuzoru Universāla, Lai Lielāko daļu Kameras Zibspuldze/Speedlite/AD200,utt.

Iezīmes: - Izmantojot atstarojošo audumu lielāks atstarošanas, cieta rāmja vairāk elastīgs, caurspīdīgs ar mīkstu drāniņu, kas vairāk difūziem, objektīva atvēršanai konisks dizains, flash logu gaismu necaurlaidīgās dizains - Piedāvā mīkstu un pat gaismas efekti, kameras mirgo un kabatas flash AD200 ar lielisku pārnesamību un viegli ar tām darboties - Viegli locīšanas stilu, alumīnija cauruļu turētājs ar magnētisko, paplašināt savu gredzenu formu. - Izmantot regulējamu Velcro siksniņu, lai pievienotu locīšanas softbox, lai karstā kurpju flash. - Aprīkots ar diametru 17cm portatīvā soma Salocīts Solis: -Noņemiet alumīnija caurules. -Screw softbox ņemot vērā "8" formā-Reizes to -Put softbox uz pārnēsāšanas soma.Uzstādīšanas Soli: -Risināties softbox un sliet to ar alumīnija caurules iekšpusē. - Turiet alumīnija caurule iepriekš, un ievietojiet zibatmiņas uz piekļuvi.Pēc tam, izmantojiet velcro lenti, lai iet caur sprādzi rightwards. - Izmantojiet B velcro lenti, lai piestiprinātu flash rightwards. -Piesprādzēt ar velcro lenti kreiso un instalēšana ir pabeigta Specifikācija: Nosaukums: Koniskā Softbox RS18 Modelis: RS18 Salocīts Diametrs: 18 cm nesalocītā veidā Diametrs: 44cm Neto Svars: 140g Pakete Ietver: 1* Koniskā Softbox 1* pārnēsājama Soma

€16.29 €23.27

Kopīgot

Neewer Softbox, Ad200pro, Laivu Transports, Reklāmas 200 Godox, Godox Makro Izkliedētājs, Godox Octabox, Godox Softbox, Difūziem Flash, Yongnuo Speedlite Zibspuldze, Apļveida Zibspuldze Canon.

Interfeiss ad200
Zīmola Nosaukums Godox
Saderīgu Zīmols Canon
Materiāls Audekls
Modelis RS18
Meklēt