0 Recenzijas SKU: d124

Pasūtījuma vara AB bloķēšanas cilindru anti theft durvju slēdzenes core ekscentrisku nestandarta bloķēšanas cilindru 6pcs A taustiņus, 2 gab. B taustiņus

Pieejams


Lietošanas instrukcijas par A. B Slēdzenes Cilindram: A. B lock ir īpašas jaunā tipa pretaizdzīšanas slēdzeni izstrādāta ar tēmu master drošību. 1. Galvenais ir iekapsulēts plastmasas iepakojumā.Pirms mājas ir dekorēta un gatava, īpašnieks nevajadzētu mēģināt, lai to atvērtu ar atslēgu, lai neradītu nevajadzīgas problēmas. 2. B taustiņš ir paredzēta nama dekorēšana darbiniekiem. 3. Pēc dekorēšana māja ir pabeigta, īpašnieks piekrīt tā pilnības labad.Ņemt atpakaļ B ievadīt laiku, un pēc tam ievietojiet atslēgu uz bloķēšanas core pagriezt par 360 grādiem, B taustiņu, tiks automātiski neizdoties.

€10.17 €12.56

Kopīgot

Durvju Piekaramo Atslēgu, Doorlock, ķēdes Durvju Bloķēšana Pret Zādzību, Lock Pick Cauruļveida, Ekscentriskais Tetovējums Mašīna, Elektriskās Durvju Slēdzenes, Cilindra, Misiņa Cilindra Slēdzene, Durvju Slēdzenes, Koka, Cum, Ekscentriska, Mēbeles.

Atslēgas Iekļauts
Pieteikums Ieejas
Fit Durvju Biezums 35-50mm
Materiāls Vara
Virsmas Apdare Matēta
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Sertifikācija NAV
Meklēt