1 Recenzijas SKU: d256

Patiesu 12.3 Collu LP123QP1-SPA1 LCD Ekrānā Pieskarieties Montāža HP Spectre X2-C 12-C 3000*2000

Pieejams


Uzmanību:

----------------------------------- 1.Lai nepieļautu kādu kļūdu , lūdzu, paziņojiet mums jūsu ekrāna daļu skaita vai klēpjdators modelis pēc maksājumu, sūtīt foto būs labāk, mēs atbildi jums, cik ātri vien iespējams, paldies. 2. Pirms instalēšanas ekrāns, lūdzu, izslēdziet klēpjdatoru, atvienojiet strāvas padevi un izņemiet akumulatoru.Nav instalēt ekrānu, kamēr klēpjdators ir ieslēgts, citādi jūsu kabeli var būt izdegusi.

Produkta bildes:

Tests:

Iepakojums:

Piegāde:

Veicot pasūtījumu, lūdzu, izvēlieties piegādes metodi un maksāt par pasūtījumu, tostarp piegādes maksa.Mēs nosūtīsim priekšmetus, 3 dienu laikā, kad yourpayment ir pabeigta.(Īpašos apstākļos, mēs nekavējoties informē jūs par piegādes laiku) Mums nav uarantee piegādes laiks uz visiem starptautiskajiem sūtījumiem atšķirību dēļ muitas ieskaita laiku atsevišķās valstīs, kas var ietekmēt to, cik ātri jūsu produkts ir pārbaudīts.Lūdzu, ņemiet vērā, ka pircēji ir atbildīgi par visiem papildu muitas nodevas, brokeru pakalpojumiem, nodevām un nodokļiem, importējot yourcountry.Šie papildu maksu var tikt savākta laikā par piegādi.Mēs ne kompensāciju kuģniecības maksa par atteicās sūtījumiem.Kuģniecības izmaksas neietver visus ievedmuitas nodokļus, un pircēji ir atbildīga par muitas nodokļiem.

€82.10

Kopīgot

A1708 Lcd, A1418 Displejs, Eeprom T460s, A1398 Displejs, A2179 Ekrāns, Spēle Klēpjdators, Led Skoda Superb, A1502, Spoks X2, A1707 Displejs.

Datums savienojumu 30pin
Ekrāna Izmērs 12"
Apgaismojums led
Pieteikums Klēpjdators
Zīmola Nosaukums HBJESSE
Rezolūcija 3000X2000
Klēpjdators modelis HP Spectre X2-C 12-C
Produkta Tips LCD ekrāns ar touch screen montāža
Garantijas laiks 3 Mēneši
Saderīgu Zīmols Universāls Ekrāns
Produkta kvalitāte Gread A+
LCD ekrāna modelis HP Spectre X2-C 12-C
Meklēt