3 Recenzijas SKU: d60

Peldbaseins Vāciņu, Putekļiem, Ūdensnecaurlaidīgs Baseins Vāciņu Zilā Apaļā Brezenta Izturīgs Ģimenes Dārza Baseini Baseinu Un Piederumi

Pieejams


Produkta informācija: *1. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes anti-UV audumi, spēcīgs un izturīgs. *2. Ūdensizturīgs baseins segtu pagarina kalpošanas baseins un padara to izturīgāku. *3. Šo baseinu pārsegi ir cieši pievienots augšu baseins, lai novērstu uzkrāšanos lapām, putekļiem un šķembām baseins. *4. Noteikt nodiluma izturīgu virvi, lai netiktu izkaisīti vējš. *5. Piemērots visu veidu baseiniem.Apraksts: Izgatavoti no augstas kvalitātes UV izturīga auduma, spēcīgs un izturīgs.Ūdensizturīgs baseins vāku var pagarināt kalpošanas baseins un padarīt baseins izturīgāks.Šie baseins aptver cieši fit top baseins, lai novērstu uzkrāšanos lapām, putekļiem un šķembām baseins.Nodiluma izturīgas virves ir noteikta, lai novērstu tās tiek izpūstas prom ar vēju.Piemērots visu veidu baseiniem.Informācija: Materiāls: poliesteris auduma Izmērs (aptuvens): Piemēro, baseins diametrs 183cm, 244cm, 305cm Iezīme: Novērst putekļu un gružu uzkrāšanos baseins.Vienkārša uzstādīšana.Piemērots visu veidu laukumā baseini Produktu Saraksts: 1 * baseins segtu Atgādinājums: 1. Visas bildes ir profesionāli krāsu labots, bet sakarā ar dažādu apkārtējo gaismu un dažādas displeja uzstādījumus, var būt dažas novirzes attēlus un objektus sevi, lūdzu, saprast, 2. Datu mēra manuāli, tur var būt neliela novirze, bet tas neietekmē to lietošanas.

€5.27 €7.53

Kopīgot

Baseinu Piederumi, Fuente, Baseins Dome Mājās, Pvc Brezenta Jumts, Iekštelpu Peldbaseins, Baseinu Peldēt, Vāks Baseins, Bestway Filtrs, Peldkostīmi Peldbaseini, Bestway, Audekls Baseins.

Veids VĀCIŅU
Modeļa Numurs Peldbaseins Vāciņu
Meklēt