1 Recenzijas SKU: d881

Powecom Maska FFP2 Sejas Maskas Cilpiņu Stila Aizsardzības Masku Filtrācijas Drošības nepievelk putekļus, Mutes, Cepures, Respiratori Mascarilla Pieaugušo

Pieejams


Lūdzu, lūdzu, atzīmēja:

Uzskaitīti produkts ir ražots un izplatīts ārzemēs, un saskaņā ar likumiem, no tā izcelsmes valsts.Cienījamie klienti, kā Ķīnas iepakojums ir no krājumiem, tagad mēs esam nosūtot maskas angļu valodā iepakojuma.Kvalitāti maskas ir tik labi, esiet droši pirkt.

Ar CE2834 maska nav vienreizējās lietošanas maskas.Šajā īpašajā gadījumā (resursu trūkums), var izmantot atkārtoti.Bet ir nosacījumi:

1. Kad maska saņem piesārņošanu, piemēram, siekalas, asinis, asaras un citu ķermeņa šķidrumu, tas jāaizstāj; 2. Lietotāja acīmredzot uzskata, ka elpošanas pretestība ir lielāka nekā iepriekš, un ir jāaizstāj; 3. Maskas ir bojāts un jānomaina; 4. Tas ir ieteicams, lai aizstātu to pēc tam, izmantojot tā 4 reizes.

Par CE2834 Maska

1. Mūsu Maska var izolēt mazākas daļiņas, un fit stingrāka uz sejas, tas nav viegli, lai noplūdes no gaisa perifērijā, un filtrēšanas efektivitāti cieto daļiņu var sasniegt 95% standarta apstākļos. 2. Tas ir nepieciešams valkāt Masku, ja jums ir jādodas uz pārpildītas vietas vai tirgos, utt. 3. Vecākiem cilvēkiem, bērniem un cilvēkiem ar elpošanas problēmām, nav vēlams to nēsāt uz ilgu laiku.

Montāžas Instrukcijas:

Tur ir bildes atpakaļ par katru poli soma FFP2 maskas, parādot, uzstādīšanas soļi 1. Saglabāt sejas maska tīru pirms lietošanas.Nepieskarieties aizmugures sānu sejas maska. 2. Atvērt sejas maska.Turiet uz sejas masku, lai segtu degunu un muti, un velciet katra galvu cilpa, lai valkāt. 3. Nodrošina sejas maska piemērots sejas, pielāgojot deguna gabals, turot maskas malu, tuvu pie sejas.

€11.35 €18.02

Kopīgot

Ffp2 Maska, Ons Pieaugušo, Maska Muti, Ffp2 Ek Maska, Ffp2 Maska Powecom, Ffp3 Militāro Maska, Ffp3 Maska, Fpp2 Maska, Ffp2, Ffpp2.

Drošības standarts EN 149 -2001+A1-2009
Funkcijas Personas
Vienuma Tips Maskas
Sertifikācija ce
Piemērojams Pieaugušie
Dzīves cikls Vienu reizi
Izcelsme Ķīna
Zīmola Nosaukums POWECOM
Izmērs 68 x 36.5 x37.5 cm Lx W x H
Modeļa Numurs 9501 FFP2 Cilpiņu Maska
Aizsardzības klase ffp2
Meklēt