1 Recenzijas SKU: d966

NYF Pieaugušo&Kids 3D Regulējams Mutes Maskas,Atkārtoti Mazgāt ar Maināmiem PM2.5 Salona Putekļu Anti-Putekļu Maska Cilpiņu

Pieejams


Materiāls-Mutes Maska Ir Izgatavota No 100% Poliestera Materiāls, Un To Var Izmantot Visu Gadu.Mājīgs Un Elpojošs Materiāls Nebūs Berzēt Jūsu Sejas, Un Tas Ir Viegli Valkāt, Neradot Diskomfortu.

Dizains--Aprīkots ar divām salona filtri gabals ar maināmiem 5-slāņa aizsardzību un M-veida deguna klipsi.Ja jūs vēlaties, lai aizsargātu jūsu ģimenes veselību un saņemt atzinību no saviem draugiem, kā arī, es nedomāju, ka jūs garām to.

Izmērs--Ir Divu Lielumu, Lai Bērni Un Pieaugušie.Mutes Maska, Kas Ir Pietiekami Plaša, Lai Segtu Savu Deguna, Mutes Un Sejas, Kas Sniedz Jums Perfektu Aizsardzību.

Gadījumos--Piemērojami ikvienam, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai dzimuma, bet arī visā gadā.Pat jūsu dzīvi, tas neietekmēs jūsu darba vai jūsu ikdienas dzīvē.Tā ir nepieciešamība ikdienas dzīvē.

Funkcija-- putekļu maska ir īpašības, anti-putekļu, anti-baktērijas, anti-transportlīdzekļu izplūdes gāzu, utt.ko mēs nevaram redzēt, un smarža, kas ir kaitīga organismam un kaitīgu gaisa daļiņām.Kaut kas mums ir, ir mūsu dzīvē.Tas ir labi, lai jūs varētu valkāt šo masku jebkurā laikā.Skaisti modeļi var uzlabot savu izskatu.

€3.76 €7.52

Kopīgot

Mugursomas Aizsargātas, Klasiskās Jahtas Koka, Lēti Tālrunis Touch X, Gadījumā Redmi Nout 4 X, Gadījumā Redmi K20 Gudrs, Mugursomas Portfeļa, Kaste 38 Baha Ziediem, Gatavošanas Grāmatu Lyrics, Kaķis 4. Jūlijs Apģērbs.

Modelis Tips Drukāt
Materiāls Poliestera
Sertifikācija NAV
Izcelsme Ķīna
Drošības standarts NAV
Dzimums VĪRIEŠI
Aizsardzības klase NAV
Meklēt